Domov

Vážené spoločnosti,

na základe vašej ponuky umiestnenej na sociálnej sieti LinkedIn by som sa rád uchádzal o pozícií WordPress junior špecialista. Vaša spoločnosť ma oslovila na základe Vašich prác, ktoré spĺňajú tie najvyššie štandardy a verím že dokážem byť posilou a rásť spolu s Vami. IT a WordPress sa vyvíja každý deň a nerobí mi problém sa prispôsobiť najnovším trendom v HTML 5 či CSS. Mám aj základ PHP a veľmi rád sa v tomto smere dovzdelávam.

Už viac ako rok podnikám ako WordPress dizajnér na vlastnej nohe a mám skúsenosti s WordPressom v rámci menších projektov na Slovensku. Každou jednou webstránkou sa učím a zlepšujem, o čom svedčí aj 100% odozva na moju prácu. Moji zákazníci oceňujú hlavne moju flexibilu a rýchlosť práce, aj keď mám niekedy momenty kedy nedokážem moje prísne termíny dodržiavať. Organizácia práce si vyžaduje presné plánovanie a pre efektivitu práce treba dodržiavať zásady programovanie, ktoré dodržiavam. Vďaka tomu som dokázal uspokojiť priemerne 8 klientov za mesiac. Naučil som sa pracovať v časovej tiesni. Môj flegmatický postoj k nie vždy prijemným klientom mi pomáha držať hlavu hore a riešiť relevantné dotazy. Mám zmysel aj pre cit, kedy som vyhral tender pre prípravu webstránky pre Transformáciu hornej Nitry.

Plynule hovorím anglicky, niečo málo rozumiem aj nemecky a moje skúsenosti z Erasmu zaručia, že som tímový hráč a podržím svojich kolegov v akejkoľvek situácií. Webový softvér WordPress zvládam na pokročilej úrovni ako programátor a pri práci využívam hlavne Elementor a Translatepress. Verím, že moje práce a moje skúsenosti robia zo mňa vhodného kandidáta na túto pozíciu. 

Pokiaľ Vás moja žiadosť oslovila teším sa na stretnutie, či už videohovorom alebo osobne.

S pozdravom,

Adam Veselovský.